Lešenářský servis

Pojízdná lešení Boss

Beskom s.r.o., nabízí kompletní lešenářký servis. 

Lehké hliníkové mobilní věže BOSS jsou ideální pomocnou konstrukcí ve stavebnictví, v průmyslových provozech, na veřejném prostranství, v atriích a všude tam, kde je třeba použít věže pro opravárenské, údržbářské a montážní práce. Široký sortiment komponentů umožňuje velký výběr sestav, rozměrů a výšek pracovních podlah.

Mobilní oplocení

Beskom s.r.o., nabízí pronájem, montáž i demontáž mobilního oplocení (pletivové, plné).

Mobilní oplocení jsou oblíbená pro svou jednoduchou a rychlou instalaci a snadnou přemístitelnost. Jednotlivé dílce dosahují díky žárovému pozinkování vysoké kvality a dlouhé trvanlivosti. Toto oplocení je ideální nejen pro ochranu staveniště či oplocení dočasných skladů, ale najde své uplatnění i při pořádání sportovních nebo kulturních akcí.

Fasádní lešení SPRINT

Beskom s.r.o., nabízí pronájem, montáž a demontáž fasádního lešení SPRINT.

SPRINT přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce, životnosti komponentů díky žárovému pozinkování a v neposlední řádě zajišťuje svou jednoduchostí a rychlostí montáže snížení provozních nákladů. Originální patentové řešení příčníků umožňuje snadné vyjímání i vkládání podlah v již hotové konstrukci, přičemž je stále zachována velmi tuhá konstrukce. Díky patentu vyjímatelných podlah umožňuje systém montáž a demontáž celých sekcí. Lešení Sprint je certifikováno v řadě zemí dle platných evropských norem EN a národních norem (např. ČSN, SSN).